UNITEDMALMÖ lila

.

Joanna Borglind – Verksamhetsansvarig 

Telefon: 040-617 41 07

Mobil: 0739-50 24 54

E-post:  joanna.borglind@fryshuset.se

 

Eva Agorelius – Samordnare för coachverksamheten

Mobil: 0760- 01 06 02

E-post: eva.agorelius@fryshuset.se

 

Ellinor Mehari – Samordnare för gruppverksamheten

Mobil: 0761- 26 95 45

E-post:  ellinor.mehari@fryshuset.se

.

United Sisters Malmö

Besöksadress: Sofielundsvägen 1

Postadress: Sofielundsvägen 5, 214 23 Malmö

E-post: united.sisters.malmo@fryshuset.se

.

.

.

 

 

 

Jenny Helin – Verksamhetsansvarig

Mobil: 0761-26 95 81

E-post: jenny.helin@fryshuset.se

 

Noomi GustafssonCoachsamordnare

Mobil: 0739-50 24 67

E-post: Noomi.gustafsson@fryshuset.se

 

 

United Sisters Göteborg, Nedre Kaserngården 5

E-post: united.sisters.goteborg@fryshuset.se

 

.

.

UNITEDSTOCKHOLM gul

.

HAMMARBY SJÖSTAD

Anna Levin – Verksamhetsansvarig 

Telefon: 08- 691 72 83

Mobil: 0739- 50 22 83

E-post: anna.levin@fryshuset.se

Nikita Zeiloth – Kommunikatör och projektledare för grupp 

Mobil: 0739- 50 23 38

E-post: nikita.zeiloth@fryshuset.se  

 

 

Sara Hellbom – Utbildare, projektledare för En till En/coach 

Telefon:  08- 691 74 72

Mobil: 0739- 50 24 72

E-post: sara.hellbom@fryshuset.se

.

SKÄRHOLMEN 

Franca Villena – Verksamhetsansvarig

Telefon:  0736- 34 91 97

E-post: Franca.Villena@fryshuset.se  

 

.