UNITEDMALMÖ lila

.

Rebecka Eriksson – Verksamhetsansvarig 

Telefon: 040-617 41 05

Mobil: 0739-50 24 92

E-post: rebecka.eriksson@fryshuset.se

 

Joanna Borglind – Volontärsamordnare för grupp- och coachverksamheten

Telefon: 040-617 41 07

Mobil: 0739-50 24 54

E-post: joanna.borglind@fryshuset.se

 

.

United Sisters Malmö, Sofielundsvägen 5

E-post: united.sisters.malmo@fryshuset.se

.

.

UNITEDGÖTEBORG turkos

.

Jenny Helin – verksamhetsansvarig

Mobil: 0761-269581

E-post: jenny.helin@fryshuset.se

 

Noomi GustafssonCoachsamordnare

Mobil: 0739-502467

E-post: Noomi.gustafsson@fryshuset.se

 

Sara Bessa –  Tjejverksamhetsansvarig/ansvarig tjejgrupper

Mobil: 0739-502288

E-post: sara.bessa@fryshuset.se

 

United Sisters Göteborg, Nedre Kaserngården 5

E-post: united.sisters.goteborg@fryshuset.se

 

.

.

UNITEDSTOCKHOLM gul

.

HAMMARBY SJÖSTAD

Anna Levin – verksamhetsansvarig 

Telefon: 08-691 72 83

Mobil: 0739-50 22 83

E-post: anna.levin@fryshuset.se

Nikita Zeiloth – kommunikatör och projektledare för grupp 

Mobil: 0739-50 23 38

E-post: nikita.zeiloth@fryshuset.se  

.

Sara Hellbom – utbildare, projektledare för En till En/coach 

Telefon:  08-691 74 72

Mobil: 0739-50 24 72

E-post: sara.hellbom@fryshuset.se

.

SKÄRHOLMEN 

Franca Villena – Verksamhetsansvarig

Telefon:  073-6349197

E-post: Franca.Villena@fryshuset.se  

 

.